Przedsiębiorcy

NOMINACJA W KATEGORII

Najbardziej kreatywnie prowadzony facebook

Rocket Jobs Marketeam AwardsJest projektem gdańskiego start-upu Just Join IT i pierwszym polskim job boardem dedykowanym szeroko pojętemu marketingowi, nowoczesnej sprzedaży i obsłudze klienta.

Zaczeli działać od sierpnia 2018 roku i przez cały czas się rozwijają. Znakiem rozpoznawczym Rocket’ów są facebookowe prasówki z tematycznymi memami. RJ prowadzą także serwis contentowy Rocket Space, na którym publikują merytoryczne treści w przystępnej formie.

Nominację otrzymali za unikalny sposób kontaktu z fanami, poprzez lekkiego rodzaju posty, które są kombinacją zabawnych obrazków oraz merytorycznej treści. Czytając je odnosimy wrażenie, że po drugiej stronie jest ktoś, komu ta praca sprawia frajdę. Ten rozrywkowy charakter ma jeszcze jedną funkcję – specjaliści z branży chętniej obserwują tego typu treści, nawet kosztem własnego czasu wolnego.

Odlotowe linki:

🚀 Strona 🚀

Facebook

LinkedIn

Instagram

pan tu nie stal logo marketeam awards

Łódzkie przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i sprzedaży odzieży oraz akcesoriów inspirowanych polskim wzornictwem. 

Założyciele firmy – Justyna Burzyńska oraz Maciej Lebiedowicz – w 2006 rozpoczęli działalność od prowadzenia bloga internetowego. Pierwszy sklep stacjonarny został otwarty w 2009.

Pan Tu Nie Stał jest firmą w 100% łódzką. Swoją popularność zawdzięcza unikalnemu podejściu do produkowanych treści na swoim facebooku oraz współpracy z osobami z branży kreatywnej. Nominację otrzymał za sposób przekazywania emocji i nieopowiedzianej historii za pomocą zdjęcia. Każda fotografia  ma wyjątkowy charakter, opis najczęściej ogranicza się do komunikatu w postaci jednego słowa. W połączeniu ze zdjęciem, dają głębszy obraz tego,  jakie emocje towarzyszą osobie prezentującą garderobę, a samym ubraniom nadajemy konkretne cechy,  personifikujemy je.

Jak stać odpowiednio
dowiecie się na:

tej stronie oraz Facebook’u

Fotki stojącego Pana to tu -> 📷

Many Mornings marketeam awards

Jak o sobie piszą:

Many Mornings redefiniuje rolę skarpetki w życiu codziennym.

Zamiast pilnować sztywnych zasad, można zacząć je łamać i… poczuć się przez to szczęśliwszym. Każdego dnia, każdego ranka i z każdym kolejnym modelem walczymy o Wasz uśmiech – bo życie jest za krótkie na nudne skarpety!