mentorzy

NOMINACJA W KATEGORII

Marketing Sharing

Bartek Popiel
Bartek Popiel

Jest konsultantem specjalizującym się w dużych i dochodowych kampaniach sprzedażowych.

Założyciel bloga na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl, którego każdego miesiąca odwiedza ponad 50 000 osób.

Pomaga profesjonalistom opakować ich wiedzę w dochodowe produkty online. Jego oferty sprzedały produkty za ponad 5 mln zł.
Autor pierwszego na świecie 2booka “Liczy się Efekt” oraz bestsellera “Zrobię To Dzisiaj!”.  

Bartek ma bzika na punkcie efektywności osobistej. Jak sam mówi: 
 
Chcę być ekstremalnie produktywny w pracy, żebym mógł być kompletnie nieproduktywny spędzając czas na tym co lubię robić, z ludźmi, którzy są bliscy mojemu sercu. 

Zapraszamy serdecznie na jego kanał na YT
gdzie omawia strategie kampanii reklamowych, które podbiły świat! Jeśli jesteś zainteresowany marketingiem, ta wiedza będzie dla Ciebie szalenie przydatna.

Piotr Bucki marketeam awards
Piotr Bucki

Architekt, który wybrał projektowanie zdań a nie budynków. 

Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe.

Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”.

Szkoli m.in. w Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 110 tysięcy razy. 

Od 18 lat uczy ludzi projektować komunikację , bazując przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” oraz anglojęzycznej „Life’s a pitch and then you die” . 

Jego bloga możecie znaleźć tutaj,
gdzie czekają na Was niesamowicie ciekawe wpisy o marketingu (chociażby ten o maśle orzechowym!) z nieco innej -unikalnej perspektywy.

wojtek kardyś marketeam awards
Wojtek Kardyś

Specjalista do spraw komunikacji Internetowej, digital marketingu i personal brandingu.

Z wykształcenia filozof i scenarzysta. Z pasji PR-owiec, mówca konferencyjny, konsultant, szkoleniowiec i felietonista. 

Wojtek jest wykładowca na AGH w Krakowie a także współzałożycielem agencji produkcyjno-konsultingowej Good For You. W reklamie internetowej działa od dekady, zaś w marketingu influencerskim i content video specjalizuje się od lat pięciu. 

Twórca pierwszej w Polsce audycji radiowej w całości poświęconej influencerom – Cotygodniowy Przegląd Internetu.  Współprowadzący podcast Netomania – audycja Internetowa.  Zdobywca wielu nagród branżowych między innymi: Złote Spinacze, Złoty Listek CSR, EB STARS, Siłą Przyciągania, nominacja do Kampani Społecznej Roku 2017). Występował także na konferencji I Love Marketing, z którego nagranie O Influencer Marketingu możecie zobaczyć tutaj.

Kilka Jego wybitnie trafnych komentarzy odnośnie reklam wraz z ich analizą znajdziecie na tej stronie. 

 

jakub biel ładny kwadratrowy bardziej
Jakub Biel

Znany z niestandardowego podejścia do marketingu, co udowodnił m. in. pierwszą głośną polską kampanią na Pornhubie (którą możecie zobaczyć pod tym linkiem) czy wysłaniem iPhona do stratosfery. 

Aktualnie odpowiada za komunikację grupy x-kom na social mediach, YouTube, PR, komunikacji wewnętrznej i eventach. 

Wcześniej pracownik Grupy Onet, firmy Solgaz czy kilku stacji radiowych. Częsty prelegent na konferencjach i wykładowca akademicki. Jak sam twierdzi – zazwyczaj bardziej kreatywny niż nazwa jego bloga oraz facebooka

Z naszej strony polecamy wystąpienie na I Love Marketing o tworzeniu treści które ulepszą Twój marketing.

Marek Jankowski marketeam awards
Marek Jankowski

To autor podcastu Mała Wielka Firma. 

Marek Jankowski – podcaster, przedsiębiorca, autor książek „Mała wielka firma” oraz „Pułapki small biznesu”. 

Od 2009 r. nagrywa podcast dla przedsiębiorców Mała Wielka Firma – jest to najdłużej ukazująca się tego typu audycja internetowa w Polsce i od lat jeden z najpopularniejszych podcastów biznesowych. Mała Wielka Firma to również blog, kanał na YouTube oraz konferencja bijąca rekordy popularności. Zdobywca nagrody Podcaster Roku 2017, a od 2018 r. członek Kapituły przyznającej to wyróżnienie. Twórca kursu PodcastPro™, w którym uczy, jak za pomocą podcastu wzmocnić swoją markę.

Marka możecie śledzić na jego
 stronie internetowej

W drodze na uczelnie chętnie Wam umili czas w aplikacjach:
Spotify, Apple Podcasts czy Google Podcasts 
gdzie zamieszcza nagrania z wyjątkowymi osobami.

 Więcej o MWF znajdziecie na:

 YouTube

Facebook

Instagram

 LinkedIn

 Twitter

Marcin Kordowski marketeam awards
Marcin Kordowski

Ekspert SEO, Content Marketingu i “Digital Marketingu”Pasjonat innowacyjnego podejścia do biznesu w sieci.

Posiada w biznesowym portfolio ponad 300 projektów zrealizowanych w 30 krajach. Realizuje programy optymalizacji serwisów pod kątem zgodności ze standardami Google, Bing i Yandex. 

Audytor SEO i strateg CRM. Prelegent na konferencjach poświęconych digital marketingowi w obszarach B2B i B2C. Współautor książki ‘Marketing Internetowy, nowe możliwości, nowi klienci, nowe rynki’. Autor artykułów prasowych z zakresu SEO, Content Marketingu oraz UX. Trener, szkoleniowiec i mentor.

Od Marcina możecie dowiedzieć się naprawdę wiele, szczególnie z dziedziny optymalizacji stron pod przeglądarki na jego stronie internetowej. Warto również zaobserwować jego fanpage na facebooku na którym nie tylko informuje o nowych wpisach, ale również dzieli się kontentem innych, który w jego opinii jest równie przydatny.